Donderdag 10 april start de verkoop van het nieuwe klassieke programma 2025-2026 van het Chassé Theater. De vertrouwde Steinway sessies en Philzuid keren terug, nieuw is de reeks Kamermuziek Breda.
Het met veel zorg samengestelde programma bevat barok, klassieke werken, romantische composities en hedendaagse stukken. De symfonische muziek komt van Philzuid met een volwaardige serie concerten en voor de inmiddels bekende Steinway sessies komen onder andere het Hexagon Ensemble, Beth & Flo en Anna Fedorova & Jeroen van Veen naar Breda.
Nieuw is Kamermuziek Breda. De geliefde concertserie van de Nieuwe Veste krijgt een nieuw thuis in het Chassé Theater waar de intieme sfeer en uitzonderlijke muziekbeleving blijven bestaan. De vertrouwde programmeur Evelien Holster verhuist mee en koos voor dit nieuwe programma onder andere voor het Carel Kraayenhof Quartet & Nuala McKenna, Bart & Julian Schneemann en Cello Octet Amsterdam & Claron McFadden.